Auto-Blak


Volkswagen Auto-Blak Warszawa

Volkswagen Auto-Blak Warszawa


To, jak działa Twoje auto, z pewnością ma przełożenie na to, jak bezpiecznie możesz się nim poruszać. Jeśli szukasz firmy, która oferuje serwis VW, w Warszawie działa AUTO-BLAK - firma, która oferuje również serwis Skody i Seata. Co ważne wszystkie świadczone usługi zawsze są na wysokim poziomie, co znalazło odzwierciedlenie w przyznanym certyfikacie.

Oprócz autoryzowanego serwisu w ofercie firmy można znaleźć również wynajem samochodów. Jeśli Twój samochód jest obecnie naprawiany, z pewnością zastępczy samochód może być sporym ułatwieniem. Możesz liczyć na wynajem samochodu osobowego marki Skoda. W ofercie można znaleźć również foteliki samochodowe dla dzieci oraz możliwość skorzystania z opcji dodatkowego kierowcy. Na auto-blak.pl znajdziesz wszystko to, co chciałbyś wiedzieć o tej firmie.

Opublikowano: 2018-02-28

Farbiarska 25a 02-862 Warszawa +48 22 899 19 66 Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Serwisowałem w Auto-Blak swojego VW Golfa i mogę powiedzieć o nich, że to profesjonaliści, jakich mało. Pracują tam kompetentni ludzie, których wiedza i umiejętności przekładają się na jakość usług.
    2019-05-22 13:08:56
    przez: ithed
    5

Sprawdź w pobliżu