Ceram City


Baterie umywalkowe | Ceram City

Baterie umywalkowe | Ceram City


Choć większość z nas stara się naturalnie inwestować w taką armaturę, która możliwie długo posłuży – jej awaria, a co za tym idzie, na ogół konieczność wymiany na nową – czeka każdego prędzej czy później.

Na zużycie baterii umywalkowej lub wannowej wpływa przede wszystkim to, jak intensywnie z niej korzystamy. Zły wpływ na ten rodzaj urządzeń ma również na przykład mocno zakamieniona woda. Jest to problem, który występuje szczególnie mocno w większych miastach.

Jednym z wartych bacznej uwagi dystrybutorów, sprzedających dobre jakościowo baterie umywalkowe na terenie Krakowa, jest przedsiębiorstwo CeramCity. Na stronie internetowej firmy, która funkcjonuje pod adresem: ceramcity.pl, możemy obejrzeć przykładowe, zainstalowane już u klienta baterie.

Nie należy tracić głowy w obliczu mnogości dostępnych wariantów, jakie oferuje CeramCity. Specjaliści, zatrudnieni w tej firmie, z chęcią podzielą się swoją fachową wiedzą z każdym z zainteresowanych, choćby wstępnie, klientów.

Opublikowano: 2018-02-26

Zakopiańska 56A 30-418 Kraków 48 12 357 20 57 Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Baterie umywalkowe zakupiłem w Ceram City w zeszłym miesiącu. Bardzo ładnie się prezentują w mojej nowej łazience. Nie brakuje im stylu.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: Ywonette
    3

Sprawdź w pobliżu