Mariusz Januzik KMSTUDIO


naklejkomania.eu | Napisy przestrzenne na ścianę

naklejkomania.eu | Napisy przestrzenne na ścianę


Napisy 3D do przyklejenia na ścianę można zamówić w internetowym sklepie Naklejkomania. Materiał, z którego zostały one wykonane, to PCV. Charakteryzuje je trwałość. Utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste. W celu przyklejenia napisów do ściany należy użyć taśmy dwustronnej. Zdjęcie liter ze ściany jest jak najbardziej możliwe.

Napisy przestrzenne na ścianę sprawią, iż wnętrza w Twoim domu, zarówno salon i sypialnia, jak i kuchnia, staną się ciekawsze. Oferowane w sklepie napisy można nabyć w różnych rozmiarach. Podczas zamawiania ich do domu, klient może zdecydować się na zamówienie dodatkowo ramek do napisów.

Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu na stronie naklejkomania.eu. To właśnie tu zamówisz naklejki na ścianę, panele szklane, fototapety, dekoracje 3D, zegary 3D, obrazy, plakaty i nie tylko.

Opublikowano: 2017-12-08

Witosa 10 64-920 Piła 502 481 176 Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Jestem zachwycony ofertą sklepu Naklejkomania - bogactwo możliwości wystroju wnętrza mieszkania przyprawia tam o zawrót głowy. Mnie spodobały się napisy przestrzenne i takie zamówiłem, ale warto przyjrzeć się bliżej ich asortymentowi.
    2019-03-18 12:07:42
    przez: igupo
    3

Sprawdź w pobliżu