WAWAkalendarze.pl | MAZOWIECKIE CENTRUM POLIGRAFII


Kalendarz 2018 na zamówienie

Kalendarz 2018 na zamówienie


Doskonałym gadżetem, reklamującym firmę są różnego typu kalendarze, zaprojektowane specjalnie na potrzeby firmy. Z pewnością Tobie też przyda się taki kalendarz na 2018 rok, zaprojektowany na zamówienie w rekomendowanej firmie.

Zanim jakikolwiek kalendarz zostanie wydrukowany, musi zostać zaakceptowany przez klienta, a w razie braku akceptacji zostaną uwzględnione wszelkie poprawki. Jednak nie musisz wybierać spośród zaproponowanych grafik, możesz stworzyć własny projekt, korzystając z kreatora do kalendarzy, który jest bardzo prosty w obsłudze, o czym przekonasz się, wchodząc na wawakalendarze.pl. Tam też możesz wybrać ścienny kalendarz trójdzielny, jednodzielny albo kalendarz na biurko, typu piramidka zrywka bądź piramidka na spirali.

W każdym kalendarzu możesz umieścić dowolną grafikę, może to być nazwa firmy, znak formowy czy też produkty firmy. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Opublikowano: 2017-11-03

Słoneczna 3C 05-270 Marki +48 502 727 782 Facebook Twitter Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Świetna jest ta opcja, umożliwiająca stworzenie kalendarza według własnego pomysłu. Dostępny na ich stronie kreator kalendarzy właśnie umożliwia to by nasz produkt był niepowtarzalny.
    2018-03-20 12:56:18
    przez: ilarsor
    4

Sprawdź w pobliżu