"HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.


Przewóz osób Poznań cennik | Hera Trans

Przewóz osób Poznań cennik | Hera Trans


Jest wiele zalet korzystania z transportu osób. Przede wszystkim organizator wycieczki nie musi przejmować się bezpieczeństwem pasażerów, ponieważ za wszystko odpowiedzialny jest kierowca autokaru lub busa. W renomowanej przez wielu klientów firmie HERA-TRANS autobusy wyposażone są w nowoczesne fotele, dzięki czemu podróż przebiega w komfortowych warunkach. Również siedziska są wygodne, posiadają podłokietniki, a w okresie wakacyjnym na każdego pasażera skierowane jest chłodne powietrze z klimatyzacji.

Z takich usług korzystają przedsiębiorcy organizujący wycieczkę firmową, ale również klienci prywatni, którzy potrzebują dla gości weselnych zorganizować przewóz osób w Poznaniu. Cennik przewozów najszybciej można sprawdzić na stronie internetowej, ale ostateczna cena będzie uzależniona od wielu dodatkowych czynników. Wpływ na koszty ma pojazd, który będzie wynajęty, długość trasy, wynajem kierowcy, a także dodatkowe udogodnienia. Do przewozów międzynarodowych najlepszym rozwiązaniem są autokary z toaletą, dzięki czemu nie trzeba robić częstych przystanków.

Opublikowano: 2020-01-21

Obornicka 117 62-002 Suchy Las k. Poznania 506232093 Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Uważam, że usługi HERA-TRANS prezentują wysoki poziom! Przewóz osób to dla nich chleb powszedni - do tego dysponują nowoczesną flotą oraz dobrymi kierowcami. :)
    2020-06-29 15:39:30
    przez: beautifulmeercat495
    4

Sprawdź w pobliżu