Kaskada Hotel&Restauracja


kaskada-hotel.pl • Wczasy w wielkopolsce

kaskada-hotel.pl • Wczasy w wielkopolsce


Sporo osób nie zdecydowało jeszcze gdzie wyjechać na wakacje. Zagranica staje się coraz bardziej niebezpieczna i choć kusi atrakcyjnymi ofertami, rozsądni ludzie zostają jednak w kraju. A może tym razem wybrać wczasy w Wielkopolsce? Mieszkańcy Poznania i okolic z pewnością znają cichy hotel nad Jeziorem Kierskim o nazwie Kaskada. Lecz osoby mieszkające w odleglejszych częściach Wielkopolski być może o nim nie słyszeli.

Jest to nieduży hotel o 26 pokojach położony wśród drzew liściastych zaledwie 11 km od centrum Poznania. Hotel przyjmuje gości zarówno na wczasy, jak i na wypady weekendowe. Można tutaj także zorganizować dowolną imprezę plenerową, gdyż jest tu duża restauracja i sala konferencyjna. Latem dostępne są wszelkie rozrywki związane ze sportami wodnymi, wśród których nowością jest fly-board. Na stronie kaskada-hotel.pl można się dowiedzieć zarówno cen za oferowane pokoje i zdobyć wiele innych cennych informacji.

Opublikowano: 2017-12-17

Międzyzdrojska 37 60-453 Poznań 691 500 928 Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • W tym hotelu rodzinnie spędziliśmy 4 dni i wspominam ten czas bardzo dobrze. Jest to bardzo mały cichu hotel, a odpoczynek od zgiełku dużych miast to jest to bardzo ważne.
    2019-12-11 09:23:07
    przez: Jagoda Andrzejewska
    3

Sprawdź w pobliżu